Łukasz Kaliszewski

Łukasz Kaliszewski

Gitarzysta, obsesyjny pasjonat instrumentów, muzyki i ich historii. Zawodowy publicysta, copywriter i fotograf ze słabością do kultury orientu.

Umiejętności profesjonalnej pracy z tekstem i obrazem zdobywał podczas studiów filozoficznych (UMK Toruń), fotograficznych (SF ZPAF Warszawa) i w czasie wieloletniej praktyki dziennikarskiej. Może pochwalić się doświadczeniem w branżach: reklamowej, mediowej i komunikacyjnej, gdzie realizował się jako etatowy pracownik kreatywny. Wiedzę i umiejętności techniczne związane z przemysłem muzycznym rozwijał podczas kilkuletniej pracy dla większości stołecznych salonów muzycznych, gdzie opiekował się wieloma topowymi markami od największych producentów i dystrybutorów.

Współpracował m.in. z: Rzeczpospolita, Perspektywy Press, Panorama Silesia, Independent.pl, Mystic Production, Ogród Sztuk i innymi, a także jako współorganizator i animator przedsięwzięć o charakterze kulturalnym i muzycznym

Prawdopodobnie jako jedyny tester sprzętu muzycznego w Polsce, ukończył elitarne szkolenie wojskowe dla korespondentów wojennych w jednostce specjalnej w Kielcach...

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz