Maciej Pilarz

Maciej Pilarz

Perkusista, producent ur. 31.01.1991 r. Swoją przygodę z zestawem perkusyjnym rozpoczął w wieku 12 lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w Brzegu w klasie perkusji. Uczęszczał także do Szkoły Muzycznej II stopnia w Opolu.

W 2008 roku został współzałożycielem zespołu StarGuardMuffin. Z tym składem nagrał  dwa albumy: „Szanuj” i „ Jamaican trip” Oba pokryły się podwójną platyną. W 2012 roku formacja zaczęła funkcjonować pod nazwiskiem frontmana Kamila Bednarka. Uczestniczył z nim w nagraniach dwóch albumów: „Jestem…” i „Oddycham”. Pierwszy pokrył się diamentem, a drugi platyną. Wraz ze składem 5 Element współpracował także z brzeskim raperem Kamilem „Staffem” Stefańskim. Zaowocowało to wydaniem płyty zatytułowanej „Pierwszy z brzegu”. 

W 2017 roku rozpoczął przygodę z produkcją muzyczną. Nawiązał współpracę z wokalistką Angelą Kurelowską. Owoc tej kooperacji to pierwszy singiel „Nie pomogą słowa”, w którym odpowiedzialny był za warstwę muzyczną. 

Muzyk jest endorserem takich marek jak: Meinl Cymbals, Sakae, Wincent, Code.

Obecnie jest ciągle w trasie koncertowej z zespołem Bednarek. Wspólnie grają około 150 koncertów w roku. Oprócz muzyki jego pasją jest motoryzacja, podróże i dobra kuchnia.

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz