Marcin Kajtek Makowiec

Marcin Kajtek Makowiec

Studio nagraniowe VELUR

Jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy robią to co kochają i przy okazji mogą z tego opłacać rachunki. Początkowo zbudowaliśmy nasze studio dla własnych potrzeb lecz szybko potem okazało się, że jest kilka osób zainteresowanych naszą pracą. Dzięki pomocy przyjaciół udało nam się stworzyć profesjonalnie wyposażone i zaadaptowane pod względem akustycznym, jak również ergonomicznym miejsce, w którym przebywamy częściej niż w domu.

Nasze studio mieści się w przemysłowej dzielnicy Gdańska. na 100 metrach kwadratowych zbudowaliśmy reżyserkę, kabinę do wokali, pomieszczenie w którym spokojnie można nagrać perkusję, kwartet smyczkowy lub Wasz zespól na "setkę".

Bez problemu nagrasz u nas materiał na płytę, jak również wyprodukujesz reklamówkę do radia lub podłożysz dźwięk do prezentacji multimedialnej, by zrobić wrażenie na kontrahentach.

Specjalizujemy się głównie w produkcji muzycznej na zamówienie, miksach materiału powierzonego, ale nie boimy się żadnych wyzwań. Dodatkowo oferujemy do dyspozycji szereg instrumentów, wzmacniaczy, efektów najwyższej klasy gdyby okazało się, że możecie na nich zabrzmieć jeszcze lepiej.

My wiemy to najlepiej - sami jesteśmy muzykami!

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz