Michał Jantar

Michał Jantar

Z branżą związany jest od blisko 15 lat. Znamy go z szeregu szkoleń, które prowadzi. Realizator dźwięku, inżynier systemów nagłośnieniowych. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami polskiej sceny oraz niezliczoną ilość zrealizowanych koncertów i innych wydarzeń. Przez wiele lat pracował dla dystrybutorów najważniejszych grup producentów pro-audio. Odpowiadał za wsparcie techniczne, projektowe, uruchomienia oraz szkolenia. Sam ukończył szereg szkoleń specjalistycznych.

Zawsze powtarza, że fizyka jest najważniejsza. Wszystko poza tym co można zmierzyć i porównać to tylko marketing. To podejście owocuje zarówno w pracy jak i przy testowaniu nowych urządzeń.  

Dziś oprócz ciągłej pracy koncertowej skupia się na konsultacjach, doradztwie i prowadzeniu projektów inwestycyjnych. Zajmuje się także poprawkami w istniejących instalacjach oraz strojeniem systemów zainstalowanych na stałe. 

www.audiowizard.pl  (już wkrótce)

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz