Michał Kowalonek

Michał Kowalonek

Wokalista i muzyk. Urodzony na chwilę przed wakacjami - 29 czerwca 1979 roku. Korzeniami z Rakoniewic Poznaniak obecnie mieszkający w Puszczykowie.

Otwarty na świat, ludzi i szeroko pojętą MUZYKĘ, nie pozostając obojętny na inne dziedziny Sztuki. Kompozytor, autor tekstów i wokalista w zespołach - Myslovitz, Snowman, Lumikulu. Tworzy muzykę do filmów, spektakli teatralnych i do szuflady. Wraz z żoną od 10 lat prowadzi Stowarzyszenie artystów Enter Art , którego głównym celem jest szerzenie edukacji poprzez sztukę wsród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Koncertował miedzy innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu, Berlinie na jednej scenie z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier, Archive etc. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły.

Zespół Lumikulu to oczko w głowie Michała. Projekt ma na celu promowanie edukacji artystycznej dla Rodzin. Zaangażowane w zespół dzieci aktywnie biorą udział w tworzeniu piosenek i wykonywaniu ich na żywo. Z tego działania każdy wychodzi zadowolony ale przede wszystkim najmłodsi. Dzieci uzbrajają się w cierpliwość, pewność siebie, obycie sceniczne i pokorę tak ważną dla każdego artysty.

Lumikulu to ciągły proces doskonalenia siebie i rozwijania swoich talentów.

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz