Piotr Quentin Wojtanowski

Piotr Quentin Wojtanowski

Muzyk, kompozytor, realizator dźwięku, producent. Na scenie muzycznej działa aktywnie od 20 lat. Jako muzyk zagrał setki koncertów i brał udział w nagraniu ponad 50 płyt z takimi artystami, jak m.in. Ewelina Lisowska, Ocean, Siedem, Bryan Corbett, Mc Stewlocks i wielu innych.

Jako realizator dźwięku i producent pracował przy nagraniach studyjnych oraz koncertowych od jazzu po orkiestry kameralne. Na liście współpracowników znajdują się m.in. Maciej Balcar, Robert Kasprzycki, Totentanz, Marek Piekarczyk, Wojciech Klich i inni. Na stałe występuje w zespołach Renaty Przemyk, Macieja Balcara oraz Funk de Nite.

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz