Tomasz Łosowski

Tomasz Łosowski

Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej. Nagrał przeszło 50 płyt (w tym swoje projekty autorskie). 

Od 1991 r. gra w KOMBI oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane, Quartado, Łosowski-Lemańczyk-Łukowski Acoustic Trio, Gdański Jazz Quartet. 

Jest wykładowcą, biorącym udział w warsztatach i pokazach perkusyjnych na terenie całego kraju. Współpracuje z magazynem „Perkusista". 

Autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce wydanej przez pismo "Gitara i Bas + Bębny". 

Został uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty Roku 2004 w plebiscycie magazynu "Gitara i Bas + Bębny", oraz nagrodą „Eugeniusza” w plebiscycie magazynu „Perkusista” w kategorii Najlepszy Edukator w 2014 roku.

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz