TEST: JOEMEEK OneQ2 i TwinQ2 Przetestowaliśmy dwa channelstripy marki Joemeek! “Do studia zawitały 2 urządzenia firmy JoeMeek. Monofoniczny channelstrip - OneQ2, oraz channelstrip stereofoniczny - TwinQ2. Jako że funkcje urządzeń i ich brzmienie są identyczne (jedyną różnicą...”
Cena: OneQ2 - 4.900 zł / TwinQ2 6.200 zł
Test przenośnego zestawu nagłośnieniowego LDM SAS-15 Test przenośnego zestawu nagłośnieniowego LDM SAS-15 “LDM to polski producent będący od ponad 30 lat na rynku. Nic więc dziwnego, że spotykałem się z ich sprzętem od kiedy tylko zacząłem interesować się tymi zagadnieniami. Do tej pory wrażenia z jego...”
Cena: 4.500 zł
Shure GLX-D6: Nowy standard bezprzewodowego gitarzysty Shure GLX-D6: Nowy standard bezprzewodowego gitarzysty “Jedni producenci udoskonalają przewody instrumentalne do granic technicznych możliwości, oferując produkty ultra-nowoczesne i w dożywotniej gwarancji. Inni - tacy jak Shure - próbują tworzyć...”
Cena: 1.400 zł
TEST: LD Systems MAUI 28 MIX - Kolumny aktywne LD SYSTEMS MAUI 28 MIX: Test aktywnych kolumn nagłaśniających “LD Systems to  niemiecka firma działająca na rynku od jedenastu lat; obecnie jest marką należącą do znanej wszystkim grupy Adam Hall. LD Systems specjalizuje się w produkcji kolumn nagłośnieniowych...”
Cena: 4.000 zł
Test zestawu mikrofonów perkusyjnych Sontronics Testujemy mikrofony Sontronics do perkusji “Kontynuujemy drugą część naszych poradników od laika dla laika. Dziś testujemy mikrofony perkusyjne firmy Sontronics. Dzięki uprzejmości warszawskiego AudioTech otrzymaliśmy do testów zestaw...”
Cena: 4.700 zł (cały zestaw)
Zestaw kolumn RCF serii ART: 312a mkIII, 715a mkII i Sub 718as - Ciężki kaliber mocy RCF Art Series: 312a, 715a i Sub 718as - Ciężki kaliber mocy “Sylwester już za nami, wielu z Was nieźle się obłowiło na imprezach gwiazdkowych dla firm, imprezach sylwestrowych, a teraz w karnawale. I podobnie jak paru moich znajomych - myślicie o zmianach w...”
Cena: 2.000 zł / 2.900 zł / 4.900 zł
Test cyfrowej konsoli mikserskiej Behringer X32 Producer Test cyfrowej konsoli mikserskiej Behringer X32 Producer “Oto i on: Behringer X32 Producer; nieco bardziej kompaktowa wersja miksera, który od momentu ukazania się na rynku wzbudził niemały rozgłos w światku profesjonalnego dźwięku. W prasie i internecie...”
Cena: 8.100 zł
Test mikrofonu pojemnościowego Lewitt LCT 640 Test mikrofonu pojemnościowego Lewitt LCT 640 “Uwielbiam śledzić nowinki techniczne, w szczególności te z branży studyjnej. Staram się być na bieżąco, ale czasami człowiek przeoczy ważną rzecz. Tak właśnie było w przypadku firmy Lewitt i jej...”
Cena: 2.300 zł
Dyskretna elegancja:  test słuchawek Bluetooth - Audiophony BT2i TEST: słuchawki Audiophony BT2i “Fajnie jest po kilku nieprzespanych nocach z baaaardzo głośną muzyką, setkami roztańczonych ludzi i kilowatami mocy z głośników koło uszu wreszcie odpocząć. Usiąść w domu lub kafejce, posłuchać...”
Cena: 289 zł
TEST słuchawek studyjnych Reloop SHP-1 Krok do przodu - test studyjnych słuchawek Reloop SHP-1 “Technologia... to pierwsze słowo jakie przychodzi mi na myśl po zapoznaniu się z flagowym modelem Reloopa. Nie wiem jakich inżynierów tam zatrudniają, ale wiem, że projektując SHP-1 zafundowali nam...”
Cena: 629 zł
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz