TEST: Cameo PixBar 650C PRO Listwa LED Cameo PixBar 650C PRO “Kiedy ruszyłem samochodem z myślą, że na miejscu czekały na mnie listwy LED, pomyślałem: „Co to znów producenci wymyślili? Czy to kolejna belka Led, która będzie...” Właśnie... jaka? Swego czasu...”
Cena: 2.100 zł
TEST: Chauvet Maverick MK2 Spot Ruchoma głowica LED Chauvet Maverick MK2 Spot “Zaczynając swój pierwszy test urządzeń oświetleniowych zaznaczam, że nie będzie to suche przedstawienie specyfikacji urządzeń, a cykl mający na celu pokazać sprzęt w warunkach bojowych, na scenie,...”
Cena: 19.000 zł
TEST: Evolights X1 DMX
Wytwornica dymu Evolights X1 DMX “Rynek profesjonalnych maszyn do dymu w Polsce jest dość wąski. Dlatego też z wielkim zaciekawieniem śledzę pojawiające się na nim nowości. Jedną z nich jest wytwornica ciężkiego dymu na suchy lód...”
Cena: 4.999 zł
TEST: Acme Wash CM-350Z II Test ruchomej głowicy Acme Wash CM-350Z II “Acme to grupa, założona już 1985 roku, zajmująca się przede wszystkim produkcją sprzętu oświetleniowego scenicznego, architektonicznego jak również sprzętu audio. Firma jest jedną z większych w...” TEST: Laserworld DS-3300RGB
Test lasera Laserworld DS-3300RGB “Od kiedy skonstruowano i uruchomiono pierwszy laser (ang. Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation) w 1960 roku, zaczęto się zastanawiać, jak można go wykorzystać w pokazach, zarówno...”
Cena: 8.499 zł
TEST: Light4Me Moving Spot 200 - Ruchoma głowica LED Test ruchomej głowicy Light4Me Moving Spot 200 LED “Stosowanie źródeł światła LED w urządzeniach typu Spot staje się już pewnym standardem. Jednym z takich urządzeń jest Light4Me Moving Spot 200 LED, którego dystrybutorem jest firma Music Express....”
Cena: 3.199 zł
TEST: Ruchoma głowica Briteq BT-Meteor Test ruchomej głowicy Briteq BT-Meteor “Testowana przeze mnie nowość od BRITEQ, to kompaktowa głowica BT-Meteor. BRITEQ (marka reprezentowana przez belgijską firmę Beglec CVA) powoli staje się jednym z wiodących dostawców urządzeń...”
Cena: 3.576 zł
Test ledowych opraw owietleniowych ETC Ledowe oprawy owietleniowe ETC i akcesoria do nich “Firma ETC (czyli Electronic Theatre Controls) jest od lat cenionym producentem przede wszystkim w branży oświetlenia dedykowanego dla teatrów. Szeroko znane i szczególnie cenione są jej min....” Test: laser Kvant ClubMax 6000 - do klubów i na eventy
Test lasera klubowego Kvant ClubMax 6000 “Trzeba przyznać że pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Laser ma doskonałe zabezpieczenie do transportu w postaci MEGA bezpiecznego, wręcz pancernego case’a. Po wyjęciu z opakowania ukazał nam...”
Test ADJ Illusion Dotz 4.4. Ruchomy panel RGB
American DJ Illusion Dotz 4.4 przetestowany “Firma American DJ ma na polskim rynku mocną pozycję już od kilku dobrych lat. Z roku na rok proponuje coraz lepsze i bardziej zaawansowane urządzenia i to nie tylko oświetleniowe. Do swojej oferty...”
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz