Calvin Harris gościem specjalnym Rihanny w Łodzi

Calvin Harris gościem specjalnym Rihanny w Łodzi

29 lipca 2011, 12:11
Jesienią Calvin Harris będzie gościem specjalnym na bijącej rekordy trasie Rihanny ‘Loud’.
[img:1]
Calvin Harris ma na swoim koncie siedem singli będących w pierwszej dziesiątce list przebojów - w tym dwa single goszczące na pierwszych miejscach: ‘I’m Not Alone’ oraz ‘Dance Wiv Me’ (z Dizzee Rascal'em) - oraz 1,5 miliona piosenek i 500.000 sprzedanych albumów w Wielkiej Brytanii.

Czerwcowy singiel Calvin'a Harris'a ‘Bounce’ (z udzialem Kelis) stał się hitem radiowym i dominował na listach przebojów. Jego następcą będzie ‘Feel So Close’, którego premiera planowana jest na 21 sierpnia. Po wydaniu swojego ostatniego albumu Calvin DJ'ował w wielu miejscach na świecie, m.in. w Las Vegas, na Ibizie i w Australii.

Rihanna mówi - "Calvin to doskonały wybór na trasę Loud. Wniesie coś wyjątkowego i dostarczy fanom mnóstwo dobrej zabawy."Rihanna sprzedała oszałamiającą liczbę ponad 300.000 biletów na jej show w Wielkiej Brytanii. Laureatka nagród Brit i Grammy sprzedała ponad 1,4 miliona swojej ostatniej płyty ‘Loud’. 2 single z albumu ‘Loud’ zajęły pierwsze miejsca na listach przebojów.

Na trasie światowej gwiazdy usłyszeć będzie można wszystkie największe hity artystki takie jak ‘Only Girl (In The World)’, ‘Umbrella’, ‘Disturbia’ i ‘What’s My Name’. Trasa ‘Loud’ będzie największą i najlepszą trasą Rihanny.

Rihanna w ramach trasy ‘Loud’ wystąpi w Polsce 6 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi.
Bilety na koncert dostępne są na LiveNation.pl oraz w bileteriach na terenie całego kraju.
więcej: livenation.pl

Muzyka

FAITHLESS na koncercie w Polsce
Więcej wiadomości