Reggae'owe brzmienia prosto z Kanady

Reggae'owe brzmienia prosto z Kanady

9 grudnia 2013, 16:53

[img:1]

Formacja Magic! zaprezentowała teledysk do debiutanckiego singla.

Magic! to kanadyjska formacja popowo-reggae’owa, którą tworzy czwórka przyjaciół: Nasri (wokal), Mark Pelli (gitara), Alex Tanas (perkusja) oraz Ben Spivak (bas). Zespół, który niedawno podpisał kontrakt z Sony Music International, ma już spore doświadczenie na rynku muzycznym. Nasri, wokalista Magic!, jest autorem tekstów na uhonorowanej nagrodą Grammy płycie „F.A.M.E.” Chrisa Browna. Jest także współtwórcą (występował w kolektywie Messengers)  przebojów dla m.in. Justina Biebera i Pitbulla.

Debiutancki singiel „Rude” doczekał się właśnie oficjalnego teledysku. Utwór podbija już listy przebojów m.in. w Australii, gdzie debiutował w top #5 utworów w serwisie iTunes. Niewątpliwe jest to jeden z zespołów, na który warto zwrócić uwagę w nadchodzącym roku.

Muzyka

ZAZ - na trzech koncertach w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz