Ladies' Jazz Festival Gdynia 2020

Ladies' Jazz Festival Gdynia 2020

21 czerwca 2020, 18:46

Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 odbędzie się! W dniach 20-26 lipca 2020 Gdynia nie oddaje miana stolicy kobiecego jazzu. Na żywo i online będziemy cieszyć się muzyką na najwyższym poziomie.[img:1]

Tegoroczny Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020. odbędzie się we wcześniej zaplanowanym terminie od 20 do 26 lipca.  Walka z pandemią wymusza nieco odmienne rozwiązania niż w latach poprzednich, ale dzięki temu XVI edycja Ladies’ Jazz Festival realnie zaistnieje w tym czasie jakże trudnym również dla świata kultury. Koncerty polskich Dam Jazzu będzie można obejrzeć na żywo, a Artystki ze świata zaszczycą nas występami online.

Wystąpią na żywo:

Dorota Miśkiewicz, Iza Kowalewska, Urszula Dudziak, Hanna Banaszak, Irka Zapolska oraz Finalistki Konkursu Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2020

Online zobaczymy

Stacey Kent, Wendy Lands, Candy Dulfer, Eliane Elias i Beth Hart

Wszystkie festiwalowe koncerty odbędą się w Konsulacie Kultury oraz w Teatrze Muzycznym w Gdyni i będą dostępne dla publiczności w ilości zgodnej z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz będą udostępnione w sieci za pośrednictwem streamingu.

Jednocześnie informujemy, że udało się przełożyć koncert Tanity Tikaram – gwiazda zamiast 25 lipca 2020 wystąpi w przyszłym roku 31 lipca 2021r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni podczas kolejnej, XVII edycji Festiwalu.Bilety zakupione na koncert artystki 25 lipca 2020 zachowują ważność na jej koncert 31 lipca 2021. Osoby pragnące jednak zwrócić bilet proszone są o kontakt z bileterią, w której dokonały zakupu.

Zatem Ladies’ Jazz Festival 2020 na żywo i w sieci, Tanita Tikaram zaś 31 lipca 2021 roku!
Śledźcie profil Ladies’ Jazz na Facebooku oraz na stronie www.ladiesjazzfestival.pl

Blues & jazz
Czarno Czarni prezentują nowy teledysk
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz