Synestezje 2020

Synestezje 2020

17 listopada 2020, 18:46

Już 19 listopada rozpocznie się kolejna edycja interdyscyplinarnego festiwalu Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo., który w tym roku przenosi się całkowicie do Internetu.[img:1]

Festiwal już od lat promuje twórczość polskich artystów – z zakresu Muzyki, Plastyki oraz Słowa. Podczas tegorocznych wydarzeń na scenie klubu Studio będziemy gościć Skubasa ze swoim najnowszym albumem „Duch”, który opowiada o życiu faceta po przejściach, ale już mniej skonfliktowanego ze światem. Renata Przemyk i Mężczyźni to projekt z okazji 30-lecia twórczości artystycznej. W Krakowie razem z artystką wystąpi John Porter, Buslav oraz Leski.

Sobotę spędzimy razem z rodziną Waglewskich, którzy w ramach kolektywu Waglewski Fisz Emade zaprezentują dobrze przyjęty album „Duchy ludzi i zwierząt”. Przed koncertem każdy z Was będzie miał okazuje usłyszeć młodych i zdolnych muzyków, którzy zmierzą się w konkursie muzycznym. Jedną z nagród jest występ podczas finałowego koncertu, na który Meek, Oh Why? przygotował coś specjalnego! Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć utwory, które dotąd nie miały okazji pojawić się połączeniu z obrazem. Będzie to swojego rodzaju pożegnanie z materiałem „miło było poznać”.

Ale Synestezje, to nie tylko Muzyka! To również Słowo i Plastyka, a o wszystkim z tym związanym będziemy rozmawiać w czwartkowy wieczór podczas panelu dyskusyjnego, w którym wziąć udział będzie mógł każdy po drugiej stronie ekranu.

Wszystkie wydarzenia będą transmitowane bez opłat na kanale YouTube klubu Studio.
Zachęcamy również do wsparcia Festiwalu i artystów poprzez wpłatę cegiełek:
https://ticketclub.pl/festiwal_synestezje_-_wesprzyj_festiwal/

Aktualny program:
19.11 g. 18:00 / Synestezje: Panel dyskusyjny
19.11 g. 20:30 / Synestezje: Skubas „Duch”
20.11 g. 20:00 / Synestezje: Renata Przemyk i Mężczyźni
21.11 g. 13:00 / Synestezje: Konkurs muzyczny
21.11 g. 20:00 / Synestezje: WFE „Duchy ludzi i zwierząt”
22.11 g. 19:00 / Synestezje: Meek, Oh Why „miło było poznać” + laureat konkursu muzycznego

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie
Partnerzy: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH w Krakowie, Centrum Mediów AGH

Źródło: materiały prasowe 

Alternatywa Polskie
Premiera albumu Marka Napiórkowskiego & Artura Lesickiego
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz