PROG METAL ROCK COMPILATION vol. 1

PROG METAL ROCK COMPILATION vol. 1

10 stycznia 2021, 11:19

Nowo powstałe wydawnictwo ProgMetalRock Promotion rozpoczęło swą działalność z dużym przytupem, wydając niezwykle ciekawą, dwupłytową kompilację tematyczną.[img:1]

Jak sugeruje nazwa, składanka skupia się wokół szeroko pojętego rocka i metalu progresywnego i zawiera starannie wyselekcjonowane utwory 22 wykonawców z całego świata, z czego połowa to formacje polskie, a połowa – zagraniczne. Skład jest naprawdę imponujący!

Dwupłytowe wydawnictwo będzie miało swoją premierę 21.01.2021 r. i można je nabyć bezpośrednio w sklepie wydawnictwa ProgMetalRock Promotion, które już teraz zapowiada kolejne pozycje wydane pod swoim szyldem. Pozycja obowiązkowa dla fanów progresywnego grania!

Lista wykonawców:

- Alhena (POL)
- AnVision (POL)
- Art Of Illusion (POL)
- Artyfiction (POL)
- Avandra (PR)
- Bright Ophidia (POL)
- Days Of Ashes (SWE)
- Division By Zero (POL)
- Distant Dream (POL)
- Fughu (ARG)
- Glasswork (SPA)
- Here On Earth (POL)
- Kingcrow (ITA)
- Koronus (USA)
- Maestrick (BRA)
- Mechanism (POL)
- Metafox (POL)
- Pinn Dropp (POL)
- PreHistoric Animals (SWE)
- Pyramid Theorem (CAN)
- Structural Disorder (SWE)
- Threshold (UK)

 Źródło: materiały prasowe

Rock
Machine Gun Kelly zadebiutował jako reżyser - z imponującym wynikiem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz