Uratujmy życie Jerzyka - koncert charytatywny

Uratujmy życie Jerzyka - koncert charytatywny

12 stycznia 2021, 09:29

Z początkiem roku każdy ma swoje noworoczne postanowienia. Świetnie, jeżeli takie nowe początki mogą przyczynić się do czyjegoś szczęścia. A dla każdego co innego jest szczęściem. Dla małego Jerzyka szczęściem jest … życie.[img:1]

Jerzyk, by przeżyć potrzebuje 800 tys. złotych na operację ratującą mu życie. Do tej pory dziecko przeszło dwie ciężkie operacje serca i osiem zabiegów ratujących jego życie. Chłopiec przez dwa lata mieszkał w szpitalu, był wiele razy reanimowany. Jego stan zdrowia spowodował, ze żaden polski szpital nie chce podjąć się leczenia. Jedyną szansą na życie są dla niego dwie operacje w Genewie. Jerzyk ma dosłownie kilka dni, jeżeli nie uda mu się zebrać całej kwoty - umrze. To najważniejszy wyścig - z czasem.

W nagłośnieniu zbiórki dla Jerzyka pomaga Fundacja Grupy PKP. W tę akcję włączył się Kaczmarek – wokalista o nie tylko niezwykłym glosie, ale też niezwykłej wrażliwości. Zaśpiewa dla Was kilka dobrze znanych hitów, ale też swoje autorskie piosenki, wśród których będziecie mogli usłyszeć jego ostatni singiel „Ten wiersz”, autorstwa Marka Kościkiewicza

Zapraszamy do obejrzenia jego koncertu, a zamiast biletu – wesprzyjcie leczenie Jerzyka. Liczy się każda złotówka. Pieniądze można wpłacać na konto nr 59 1320 0019 1649 3010 2000 0017, w treści przelewu wpisując „darowizna na cele statutowe – dla Jerzyka”.

Życzymy dobrej zabawy i otwartych serc.

Link do koncertu: https://youtu.be/QIR7d_1Qyxk

Źródło: materiały prasowe

Polskie
Machine Gun Kelly zadebiutował jako reżyser - z imponującym wynikiem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz