Greta Van Fleet z błyszczącym klipem do "Heat Above"

Greta Van Fleet z błyszczącym klipem do "Heat Above"

22 lutego 2021, 17:40

Greta Van Fleet stawia na glam. Klip do najnowszego singla grupy, „Heat Above”, mieni się kolorami.[img:1]

Skojarzenia z Eltonem Johnem czy grupą Queen są jak najbardziej uzasadnione. „Heat Above” to kolejny singiel promujący nadchodzący album Grety Van Fleet, „The Battle at Garden’s Gate”. Materiał wyprodukowany przez Grega Kurstina (Paul McCartney, Foo Fighters, Adele) ukaże się 16 kwietnia. Jak mówi zespół:

– „Heat Above” jest kinowy, epicki i celowo przesadzony. To marzenie w chmurach, moment spokoju w trakcie burzy. W teledysku pokazujemy centrum śmierci w kulcie Nieba, surrealistyczne, dziwne, pełne życia i wolności.Utwór miał swoją światową prapremierę w audycji Zane’a Lowe’a. Słynny dziennikarz przyznał: – Nie usłyszysz czegoś podobnego dziś i najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości. Greta Van Fleet robi to jak nikt inny.

„The Battle at Garden’s Gate” wynosi młody zespół na nowy poziom elegancji. Smyczkowe aranżacje, piosenki eksplorujące ważne tematy oraz wizualna historia do każdego utworu – najnowszy album Grety Van Fleet przekroczy i tak już szerokie artystyczne ramy zespołu.

Źródło: materiały prasowe 

Rock
Pat Metheny - "Road To The Sun" już w sprzedaży
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz