Rage Against The Machine w Krakowie

Rage Against The Machine w Krakowie

24 kwietnia 2022, 11:52

Koncert Rage Against The Machine pierwotnie zaplanowany na 10.09.2020 roku w TAURON Arenie Kraków, został przełożony na 15 września 2022 roku.

 [img:1]

Wybuchowy rapowy duet Run the Jewels (Killer Mike & El-P) dołączy do RATM (z wyłączeniem Chicago), promując swój długo wyczekiwany album "RTJ4".

Podczas trasy, Rage Against the Machine będzie współpracować z wieloma organizacjami charytatywnymi i grupami aktywistów (bilety, wolontariat, darowizny zespołu). Dodatkowo, całość dochodów z El Paso, Las Cruces i Phoenix, zostanie przekazana na organizacje wspierające prawa imigrantów.

Osoby posiadające bilet prosimy o jego zachowanie, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bileteria, za pośrednictwem, której został zakupiony bilet, skontaktuje się z każdą osobą.

Bilety i więcej informacji na stronie

Źródło: materiały prasowe 

Rock

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz