Arcade Fire w Warszawie

Arcade Fire w Warszawie

7 maja 2022, 12:17

Arcade Fire zagra w październiku w Warszawie. Nowy album grupy jest już dostępny w sprzedaży. [img:2]

Zespół ogłosił światową trasę koncertową. Koncerty w Ameryce Północnej uświetni akustyczny koncert gościa specjalnego, którym będzie Beck. Podczas europejskiej części trasy gościem specjalnym będzie Feist. 

Po entuzjastycznym przyjęciu singli „The Lightning I, II” i „Unconditional I (Lookout Kid)”, okrzyknięty przez The New Yorker doskonałym szóstym albumem, "WE"¸ wydanym przez Columbia Records, ujrzał światło dzienne 6 maja 2022 roku. Premiera "WE" zbiega się z ogłoszeniem jesiennej światowej trasy Arcade Fire. Po koncertach-niespodziankach w Toulouse Theatre w Nowym Orleanie, Bowery Ballroom w Nowym Jorku, Coachella's Mojave Tent i KOKO w Londynie, światowa trasa koncertowa WE, określona jako Arcade Fire „must-see live act” (Variety), wróci w pełnej produkcji na światowe sceny. Trasa rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto. Północnoamerykańska część trasy WE – z wyjątkowym gościem Beck, grającym wieczorny akustyczny set – rozpocznie się 28 października w Waszyngtonie. Na koncertach w Europie gościem specjalnym będzie Feist.

Bilety na wszystkie koncerty będą dostępne w sprzedaży ogólnej od piątku 13 maja od godz. 10:00. Grupa Arcade Fire nawiązała współpracę z PLUS1 (http://www.plus1.org). Dzięki temu 6 zł z każdego sprzedanego biletu trafia do fundacji KANPE (http://www.kanpe.org), za pomocą której wsparcie otrzymują najbardziej potrzebujące społeczności na Haiti.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.arcadefire.com.

01.10.2022 – WARSZAWA, COS Torwar
BILETY W SPRZEDAŻY OD PIĄTKU 13 MAJA 2022 na LIVENATION.PL

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy od środy 11.05 od godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 12.05 o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej od piątku 13.05 na LiveNation.pl od godz. 10:00

Źródło: materiały prasowe 

Rock

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz