Małgorzata Ostrowska zaprasza na dwa akustyczne koncerty

Małgorzata Ostrowska zaprasza na dwa akustyczne koncerty

14 maja 2022, 09:45

Małgorzata Ostrowska wystąpi na dwóch akustycznych koncertach.

[img:1]

Małgorzata Ostrowska jest jedną z największych ikon lat 80., od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Intrygująca, odważna, bezpretensjonalna i z najbardziej charakterystycznym żeńskim głosem w Polsce. W 2021 roku obchodziła 40-lecie pracy artystycznej.

Wykonawczyni wielu przebojów, zarówno z okresu współpracy z zespołem Lombard: „Szklana pogoda”, „Gołębi puch”, „Adriatyk, ocean gorący”, „Mister of America”, „Mam dość”, „Droga pani z tv”, „Taniec pingwina na szkle”, jak i solowych: „Rzeka we mnie”, „Słowa”, „Szpilki”, „Po niebieskim niebie” czy w końcu legendarna „Meluzyna”, na której wychowało się całe pokolenie Akademii Pana Kleksa i która od kilku lat przeżywa swój renesans.

Małgorzata Ostrowska jest laureatką „Bursztynowego Słowika” za całokształt działalności artystycznej, którego otrzymała na Festiwalu w Sopocie. Ma również swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu oraz tytuł „Ikony Festiwalu Opolskiego”. W 2021 roku ukazał się koncertowy album „Piękna Pani Meluzyna”. Obie płyty potwierdzają znakomitą formę wokalną i klasę artystki.

W ostatnim czasie Małgorzata nagrała również kilka duetów z artystami młodego pokolenia, m.in. Darią Zawiałow ("Meluzyna"), Organkiem ("Gołębi puch"), Świernalisem ("Ulica mała") czy Sosnowskim ("Hej!").

MAŁGORZATA OSTROWSKA AKUSTYCZNIE
16.05.2022 WARSZAWA TEATR GARNIZON SZTUKI
17.05.2022 RADZYMIN SCENA CEGIELNIA

Pop

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz