Graspop Festival w Belgii

Graspop Festival w Belgii

14 maja 2022, 13:56

Graspop Metal Meeting to festiwal metalu i hard rocka w Dessel w Belgii. Festiwal jest jednym z największych imprez metalu i powraca w 2022 roku z powodu opóźnionej 25. rocznicy.

Nie da się tego inaczej ująć: skład Graspop jest ogromny. Kultowy festiwal prezentuje jeden z tego typu składów na świecie, także legendarne, takie jak Iron Maiden, Aerosmith, Judas Priest, Deep Purple, Megadeth i Whitesnake, Avenged Sevenfold, Deftones, Volbeat i nie tylko. Nie bez powodu nazywają się w tym roku „edycją XL”.

Co roku dziesiątki tysiące fanów ciężkiej muzyki jednoczy się z pięściami w powietrzu, aby zobaczyć swoje ulubione legendy metalu.

Metal

Muzyka

Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz