All Points East i Field Day w Londynie

All Points East i Field Day w Londynie

13 sierpnia 2022, 09:26

W malowniczym Victoria Park w Londynie w sierpniu odbywają się dwa równoległe festiwale All Points East oraz Field Day, obie imprezy skompletowały imponujący lineup gdzie headlinerzy tacy jak Gorillaz, Nick Cave czy Kraftwerk przeplatają się z młodszymi artystami wysokiego poziomu.

All Points East Festival stał się jednym z największych londyńskich festiwali, co roku goszcząc w Victoria Park propozycje rockowe, niezależne i alternatywne.

W 2022 roku festiwal powróci do swojego parku we wschodnim Londynie, tym razem potrwa przez dwa sierpniowe weekendy z tytanicznym nowym programem. Rzeczywiście, impreza będzie zaliczać się do czołowych artystów, takich jak Gorillaz, Disclosure, Tame Impala, Nick Cave & the Bad Seeds, The National i The Chemical Brothers, a także Kraftwerk na Field Day.

Od debiutu w 2018 roku All Points East zapewnia stolicy Wielkiej Brytanii wyjątkowe wrażenia, mocno wpisując się w muzyczny kalendarz miasta.

Udaj się do serca stolicy i Victoria Park, w samym East End, na imprezę, która wykorzystuje centralną lokalizację, aby każdy mógł biesiadować w restauracjach i pubach w okolicy, przed lub po imprezie. Szczęście dla wszystkich zmysłów!

[img:1]

 

Alternatywa

Muzyka

Daria Zawiałow - jeszcze więcej koncertów w ramach trasy "METROPOLIS... wojen nie będzie"
Więcej wiadomości