Festiwal + Konferencje Eurosonic w Holandii

Festiwal + Konferencje Eurosonic w Holandii

3 stycznia 2023, 19:00

ESNS (Eurosonic Noorderslag) to organizacja non-profit i niezależna platforma zajmująca się promocją i odkrywaniem nowej muzyki europejskiej i holenderskiej.

Założona w 1986 roku firma ESNS jest gospodarzem corocznego czterodniowego festiwalu pokazowego i konferencji muzycznej w różnych miejscach w Groningen w Holandii. Odkryj najbardziej fascynujące wschodzące europejskie (Eurosonic) i holenderskie (Noorderslag) zespoły, od mainstreamowego popu po progresywne znaleziska podczas festiwalu, który przygotowuje grunt pod wiodące europejskie festiwale. Poszerz swoją wiedzę na temat wiodących w branży tematów i innowacji podczas konferencji, której celem jest przecieranie szlaków branży muzycznej w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Co roku w styczniu ESNS prezentuje ponad 40 000 gości 350 wschodzących europejskich artystów. Festiwal i konferencja przyciągają ponad 4000 profesjonalistów z branży muzycznej, w tym 400 międzynarodowych festiwali. W ciągu dnia na czołowej konferencji odbywa się ponad 150 dyskusji panelowych, wywiadów, przemówień i nie tylko, które podejmują pilne tematy i potrzebę zmian społecznych w przemyśle muzycznym. Nocą europejskie zespoły występują w 40 lokalizacjach w sercu Groningen od środy do piątku, aw sobotę prezentują nadchodzących holenderskich artystów w sali koncertowej De Oosterpoort.

ESNS okazał się niezbędny we wprowadzaniu nowych europejskich wykonawców na sceny muzyczne na żywo w całej Europie i poza nią. Rozpoczęty w 1986 roku festiwal pokazowy ma imponującą historię i udokumentowane osiągnięcia w rozpoczynaniu międzynarodowych karier takich artystów jak Altin Gün, Arlo Parks, Alyona Alyona, Celeste, Daði Freyr, Dua Lipa, Fontaines D.C., Friedberg, Go_A, K.ZIA, Hinds, Meduza, Meskerem Mees, MYD, Priya Ragu, Pip Blom, Pongo, Sigrid i Wet Leg.

więcej: esns.nl/en
Alternatywa

Muzyka

Maciej Balcar wystąpi wraz ze swoim solowym projektem w Klubie Gwarek
Więcej wiadomości