Justin Timberlake wystąpi w TAURON Arenie

Justin Timberlake wystąpi w TAURON Arenie

25 lutego 2024, 16:44

Justin Timberlake ogłasza długo oczekiwaną trasę koncertową po Europie i Wielkiej Brytanii, która bije rekordy sprzedaży w USA. Artysta wystąpi 26 lipca w krakowskiej Tauron Arenie. [img:1]

23 lutego, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour, obejmującej trzynaście nowych koncertów w 8 krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się poniżej.

Poza ogłoszeniem dodatkowych dat na trasie koncertowej, ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował także swój najnowszy utwór „Drown” wydany przez RCA Records – kliknij TUTAJ, aby posłuchać. Tekst piosenki napisali: Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen, Kenyon Dixon, a wyprodukowali ją: Timberlake, Louis Bell i Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).

Trasa koncertowa obejmuje obecnie 67 występów na całym świecie od kwietnia do grudnia bieżącego roku. W Ameryce Północnej wyprzedano już 22 koncerty, a na występy w USA sprzedano ponad 550000 biletów. Podczas koncertów artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was„, takie jak: „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca.

W zeszłym miesiącu Timberlake wydał swój singiel i teledysk „Selfish„, który zdobył ponad 57 milionów odtworzeń na całym świecie i ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. Justin Timberlake wystąpił również jako gość specjalny w programie NBC Saturday Night Live, gdzie wykonał zarówno „Selfish„, jak i „Sanctified”, który powstał we współpracy z Tobe Nwigwe.

THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR

26 lipca 2024 – TAURON Arena Kraków

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę 28 lutego o godz. 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 29 lutego o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 marca 2024
na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl o godz. 10:00

Źródło: materiały prasowe 

 

Pop

Muzyka

Nils Petter Molvær w Warszawie
Więcej wiadomości