Justin Timberlake na dwóch koncertach w Krakowie

Justin Timberlake na dwóch koncertach w Krakowie

1 marca 2024, 15:02

Ze względu na duże zainteresowanie, Justin Timberlake wystąpi na dwóch koncertach w Krakowie w ramach The Forget Tomorrow World Tour.
[img:1]

Ze względu na duże zainteresowanie, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił drugi koncert w KRAKOWIE w ramach długo oczekiwanej europejskiej i brytyjskiej odsłony swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się poniżej.

Ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował ostatnio także swój najnowszy utwór "Drown" wydany przez RCA Records. Podczas koncertów artysta zaprezentuje utwory z nadchodzącego albumu "Everything I Thought It Was", takie jak: "Selfish" czy singiel "Drown". Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca, a można go zamówić w przedsprzedaży TUTAJ.

BILETY NA KONCERTY W EUROPIE: Bilety trafiły do sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com.

VIP: W sprzedaży będą dostępne różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu.

26.07.2024 - TAURON Arena Kraków

27.07.2024 - TAURON Arena Kraków – DRUGI KONCERT!

Źródło: materiały prasowe 

Pop

Muzyka

Nils Petter Molvær w Warszawie
Więcej wiadomości