Zheani w Hydrozagadce

Zheani w Hydrozagadce

16 kwietnia 2024, 01:21

Zheani to artystka poszukująca, ale od początku swojej kariery stawiająca pewne kroki. Zaczynając w 2018 roku od EPki “Eight” Sparkes stała się jednym z najgłośniejszych nazwisk na australijskiej scenie, a pozycję tę wywalczyła niezwykłą determinacją oraz pewnością siebie.

W jej kawałkach można usłyszeć inspiracje różnymi gatunkami - trapem, gotycką elektroniką, nu metalem czy hyperpopem, a to wszystko spaja ze sobą wokalami w różnej formie - śpiewanej, rapowej oraz screamo. Bez wsparcia ze strony mainstreamowych mediów czy majorsów Zheani zbudowała sobie fanbase, który z każdym kolejnym materiałem rozrasta się na całym świecie. Mimo określenia jej muzyki mianem “fairy trapu”, co samo w sobie nadaje jej pionierski wymiar, artystka nie zatrzymuje się w miejscu, o czym najlepiej świadczy wydany w zeszłym roku mixtape “The Spiritual Meat Grinder” i to w ramach jego promocji Sparkes już 22 kwietnia będziemy mogli zobaczyć w warszawskiej Hydrozagadce.
 
ZHEANI
22.04.2024
Warszawa, Hydrozagadka
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaste.
 
Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert tylko dla osób powyżej 18 roku życia.
Osoby niepełnoletnie nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
 
ZHEANI (Australia) - trap, hyperpop
 
 
 
 
Hip-Hop & Rap

Muzyka

Tauron Nowa Muzyka w Katowicach
Więcej wiadomości