Ceremonia kakao z Mose

Ceremonia kakao z Mose

8 maja 2024, 13:23

W sercu Warszawy, w zabytkowej przestrzeni Kultury Wysokiej, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie będące częścią Cacao Dance European Tour, prowadzone przez Mose ∞ i Brunę Bortol

To wydarzenie to niezwykła podróż, gdzie tradycja kakao łączy się z muzyką i tańcem, tworząc wieczór pełen głębi, tańca, inspiracji i artystycznej aury. Odkryjcie z nami pulsującą i odżywczą energię Cacao Dance.
 
W ramach prologu wydarzenia spędzimy czas z muzykiem otwierającym przestrzeń.
 
Zaraz potem, kiedy wejdziesz na parkiet, zanurzysz się w świadomej przestrzeni ciszy, która otworzy intencjonalną przestrzeń dla głębokiej i intymnej podróży. Uroczyste preludium z kakao, ceremonia prowadzona przez Brunę Bortolato u boku Mose ∞, nakieruje nas ku odnalezieniu intencji, wdzięczności i inspiracji, tworząc podwaliny pod głębokie i satysfakcjonujące doświadczenie taneczne.
 
Bilet zawiera dostęp do kociołka z Cacao
 
Cacao Dance to więcej niż ruch. To świadome poszukiwanie połączenia z samym sobą i z innymi. Taniec rozwija się w przemyślany sposób, zaczynając od wolnych, przestronnych ruchów, które pozwalają uczestnikom dostroić się do muzyki i intuicyjnie kierować swoim tańcem. Celem jest przejście poza mentalny szum i głębokie zanurzenie w sercu, przeżywając pełnię emocji w danym momencie. Taniec osiąga energetyczny szczyt, pełen mocy, zanim delikatnie zwalnia do wolniejszego tempa, umożliwiając integrację.
 
To bezalkoholowe środowisko jest inspirowane starożytnymi praktykami szamańskimi, które służą osiągnięciu transu i oferują przestrzeń do głębokich wglądów i osobistego rozwoju. Intencja jest jasna: wspierać połączenie z samym sobą, społecznością, naturą i duchem, aby wspomagać kolektywną transformację. 
 
Zapraszamy do Kultury Wysokiej na niezapomniane chwile pełne muzyki, tańca i radości. Ten wieczór stanie się cennym przystankiem na indywidualnej ścieżce doświadczeń.
 
Mose ∞ mieszka w Gwatemali, gdzie ceremonie kakao i ekstatyczny taniec miały ogromny wpływ na jego produkcje muzyczne i styl DJ-ski. To właśnie tam realizował regularne Cacao Dance, podczas których członkowie społeczności mają możliwość głębokiego zanurzenia się w taniec w ceremonialnym otoczeniu, wolnym od alkoholu. Poza wielokulturowymi rytmami i stałym, hipnotyzującym bitem, Mose ∞ wplata efemeryczne śpiewy świętych pieśni i wezwania do miłości, życzliwości i współczucia, często zapraszając do współpracy żywych muzyków, aby stworzyć coś improwizowanego, związanego z danym miejscem i czasem. Tworzy z intencją ugruntowania podstaw dla samoodkrycia i kultywowania uważności, która oferuje nowe wglądy i głębszą jasność w zrozumieniu własnego celu.
 
Bruna Bortolato to mentorka, DJ i nauczycielka ruchu (taniec & yoga), która z głęboką dedykacją inauguruje spotkania z kakao, otwierając serca na kobiecą moc i głębokie uzdrowienie. Jej podróż rozpoczęła się w wieku 23 lat, gdy odważnie opuściła Brazylię, by zgłębiać jogę, medytację oraz starożytne mądrości na całym świecie. Teraz, osiadła w sercu Gwatemali, otoczona majestatycznymi górami i wulkanem El Fuego, dzieli się swoją pasją i miłością do Kakao z poszukującymi transformacji. Bruna wierzy, że Kakao jest bramą do serca Ziemi, kluczem do głębszej miłości i współczucia. Przez niezwykłe zgromadzenia, które organizuje wspólnie ze swoim partnerem Mose, zaprasza do celebrowania życia, ucieleśnienia siebie i swoich marzeń oraz prawdziwej wolności. Inspiruje do tworzenia przestrzeni, w której uczestnicy mogą doświadczyć czułej obecności, kultywując wdzięczność i miłość, jako fundamenty lepszego świata.
 
PLAN WYDARZENIA:
18:00 - Otwarcie drzwi
18:30 - Prolog muzyczny: występ gościa specjalnego otwierającego przestrzeń
19:30 - Inauguracja spotkania z ceremonią kakao z Bruną i Mose
20:30 - Cacao Dance Set z Mose
 
REGULARNA CENA BILETU: 333 PLN
( + 12 PLN opłata serwisowa operatora )
Organizator: Dreamersland
Kakao: Cacao Alchemica
Lokalizacja: Kultura Wysoka
 
Etno & folk Electronic & dance

Muzyka

Tauron Nowa Muzyka w Katowicach
Więcej wiadomości