Apogee Rosetta 800 w wersji 192k

Apogee Rosetta 800 w wersji 192k

8 lutego 2006, 15:50
Producent: Apogee Electronics
W nagrywaniu cyfrowym ważną rolę odrywa wysokiej jakości konwersja analogowo-cyfrowa. Firma Apogee Electronics Corporation, która jest jednym z wiodących producentów konwerterów, właśnie ogłosiła wprowadzenie standardu częstotliwości 192kHz do urządzeń serii Rosetta 800. [img:1]
Konwerter Rosetta 800 będzie dostępny u autoryzowanych dystrybutorów na całym świecie za cenę 2295 dolarów. Urządzenie standardowo zapewnia częstotliwość próbkowania 192kHz oraz kilka najbardziej uznanych firmowych rozwiązań technologicznych. Firma Apogee do tej pory zaprezentowała dwie wersje konwertera Rosetta 800, standardowo 96kHz z możliwością upgrade’u do 192kHz za cenę 995 dolarów.

„Staramy się oferować produkty najlepszej możliwej jakości za niewygórowaną cenę” – mówi rzecznik Apogee. „W przypadku nowej i tańszej wersji konwertera Rosetta 800, mogącego pracować z częstotliwością 192k, uważamy, że nam się to udało. Nasi klienci będą nie tylko zadowoleni z jakości dźwięku, ale również z niskiej ceny.” [img:2]
Rosetta 800 oferuje takie rozwiązania jak ‘SoftLimit’, ‘UV22HR’ czy ‘Intelliclock’, które w połączeniu z kartą FireWire oraz możliwością podłączenia Pro Tools’ów czynią z urządzenia idealny wybór dla osób szukających profesjonalnych i niedrogich rozwiązań wysokiej klasy.

Charakterystyka sprzętowa

• 8-kanałów, 24-bitowa konwersja AC/CA
• Częstotliwość - 192k
• 8 kanałów AES, ADAT I/O
• Opcjonalna karta Firewire zapewniająca kompatybilność z OS X (sterowniki nie są wymagane) i Windows XP
• Algorytm ’Soft Limit’ zapewniający maksymalny cyfrowy poziom wejścia
• Algorytm ditheringu ’UV22HR’
• Wyjątkowy system wyboru kanału zapewniający elastyczny routing sygnału
• Zegar synchronizacji cyfrowej 'Intelliclock'

Gdzie kupić?

Apogee Electronics

Dystrybucja w Polsce:

MBSPRO sp. z o.o.

adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Sklepy muzyczne > Apogee Electronics rozwiń listę sklepów

SZIGET FESTIVAL OGŁASZA OGROMNY LINE-UP Z OKAZJI POWROTU W ROKU 2022
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz