IK Multimedia ToneX One - malej się nie da!

IK Multimedia ToneX One - malej się nie da!

25 kwietnia 2024, 10:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: IK Multimedia

Kiedy wszyscy myśleli, że IK Multimedia wypuści większą, bardziej rozbudowaną wersję Tonexa, na rynku  pojawia się ToneX One – miniaturowe urządzenie, oferujące bogactwo brzmieniowe swojego dużego brata wraz z niezwykle cenioną technologią capture’owania opartą o sztuczną inteligencję.

 

 

IK Multimedia ToneX One to najnowszy dodatek do rodziny produktów ToneX. Ten miniaturowy procesor gitarowy oferuje jakość brzmienia znaną z VST ToneX oraz ToneX Pedal w ekstremalnie kompaktowym wydaniu. Do dyspozycji dostajemy ponad 25.000 (!!!) modeli brzmień, w tym ponad 200 modeli premium. Do dyspozycji mamy również aplikację ToneX Librarian.

 

[img:2]

 

Samo urządzenie może działać w dwóch trybach, dual (gdzie wybieramy jeden z dwóch presetów) lub stomp (traktujemy ToneX One jak tradycyjną kostkę podłogową). Pomimo niezwykle małych rozmiarów dostajemy tu kilka ciekawych opcji I/O (2x mono / stereo/ słuchawki),reverb,  wbudowany tuner czy też możliwość korzystania z ToneX One jako interfejsu audio. A wszystko w urządzeniu, które mieści się w kieszeni od spodni!

 

[img:1]
 

do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gdzie kupić?

IK Multimedia IK Multimedia www.ikmultimedia.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > IK Multimedia rozwiń listę sklepów

Gitara

Legitne Plexi od Dave'a Friedmana
Więcej wiadomości