WNAMM09: Roland AX-Synth Syntezator naramienny

WNAMM09: Roland AX-Synth Syntezator naramienny

9 lutego 2009, 10:30
Producent: Roland

Przyszedł czas, by rządzić z klawiaturą na scenie! Stylowy AX-Synth reprezentuje nową generację klawiatur sterujących firmy Roland, pierwszy raz z wbudowanym modułem brzmieniowym. Jest w pełni samo wystarczalna i wyposażona w potężne, zorientowane na popisy solowe, brzmienia najlepszych syntezatorów z najnowszych modułów firmy Roland. Załóż na pas AX i daj niezły show.

[img:1][img:2]

CECHY PRODUKTU:

  • Wbudowany moduł brzmieniowy z dźwiękami najnowszych syntezatorów firmy Roland
  • Kontroler wstęgowy, D Beam, modulation bar, gałki i wyświetlacz łatwo odczytywalny na scenie
  • USB MIDI ułatwiający podłączenie do PC
  • Dedykowany przycisk V-LINK dla kontroli wizualizacji
  • Długi czas operowania na bateriach (ok. 6 godzin)

ZOBACZ VIDEO:

 


Wszystko w jednym

Podłącz i graj - czy może być jeszcze wygodniej? AX-Synth posiada wszystko czego potrzebujesz do wykonania popisu. Przeciwnie niż większość syntezatorów z przeszłości, AX-Synth jest samowystarczalny i wypełniony setkami najwspanialszych brzmień firmy Roland. Zewnętrzne urządzenia MIDI nie są wymagane. Wszystko zostało wbudowane i jest gotowe do grania.

Wymyślne sterowanie

AX-Synth napakowany jest różnymi świetnymi kontrolerami pozwalającymi uzyskać ekspresję podczas występu. Ślizgaj palcami na Ribbon Controller ultra gładko odstrajając dźwięk. Sztabka modulacyjna i dedykowane gałki są także przewidziane dla dostosowania barwy brzmienia w czasie rzeczywistym. Faluj dłonią ponad niewidzialnym D BEAM przyciągając uwagę widza.

USB MIDI

AX-Synth jest całkowicie samowystarczalny, jednakże istnieje możliwość sterowania zewnętrznymi instrumentami poprzez MIDI. Podłącz urządzenie MIDI i ciesz się nieograniczonym światem dźwięków i warstw brzmieniowych, a wszystko to kontrolowane z AX-Synth.

Własne ustawienia

AX-Synth ma fantastyczne barwy do grania solówek, ale jeśli zachodzi potrzeba dostosowania brzmienia do własnych potrzeb, można to zrobić łatwo za pomocą oprogramowania PC editor/librarian. Złącze USB/MIDI w AX-Synth przyspiesza i ułatwia podłączanie do komputera.


Specyfikacja:

Klawiatura: 49 klawiszy z dynamiką

Maksymalna polifonia: 128 głosów

Brzmienia: 256 + 8 specjalnych

Kontrolery: D-Beam, Ribbon Touch, Modulation Bar, Volume Knob Controller, Aftertouch/C1 Knob Controller, Portamento On/Off, Hold button On/Off, Bender Mode: Normal/Catch+Last

Złącza: Output Jacks: 2 x 1/4' inch phone type (L/MONO, R), Headphones (Stereo 1/4' inch phone type), Foot Pedal, USB connector (USB MIDI), MIDI connector (IN/OUT), Power Adapter

Baterie: 8 x Ni-MH ładowalne

Wyświetlacz: 3 x 7 segment LED

Akcesoria: Owner's Manual, Shoulder strap, AC Adaptor (PSB-1U)

Rozmiar i waga: 1,145 x265 x 90 mm; 3.7 kg

 

Syntezatory Keyboardy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości