Rotosound String Cleaner dla gitary i basu

Rotosound String Cleaner dla gitary i basu

23 lutego 2012, 08:00
Producent: Rotosound

 

Rotosound zaprezentował swoje najnowsze akcesoria:  opatentowane przyrządy do czyszczenia strun gitar i basów.

Ten unikalny przyrząd do czyszczenia jest zaprojektowany, aby zapewnić 360° czyszczenie Twoich strun, łatwo usuwać brud i pozostałości, co pomoże utrzymać brzmienie i żywotność strun.

Dzięki Rotosound String Cleaner czyszczenie staje się banalnie proste. Wystarczy go otworzyć, umieścić go pod strunami, zacisnąć i przesunąć tam i z powrotem. Jego konstrukcja umożliwiamikrowłóknom czyszczenia wszystkich strun na całej długości bez większego wysiłku. Zajmuje to tylko kilka sekund; czyści struny i podstrunnicę za jednym razem.

[img:1]

Poduszka w Cleaner Rotosound String posiada mikrowłókna, które dostają się do wszystkich zakątków strun i usuwają brud, martwy naskórek, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Nie ma potrzeby stosowania żadnych środków chemicznych, które mogą spowodować wysychanie podstrunnicy lub zniszczyć wykończenie gitary. Czyszczenie mikrowłókien jest bardzo proste: wystarczy umyć je w ciepłej wodzie z odrobiną mydła w płynie. To sprawia, że String Cleaner jest bardzo przyjazny środowisku.

Regularne stosowanie za każdym razem, gdy grasz na gitarze pomoże wydłużyć żywotność strun trzy- a nawet czterokrotnie, utrzymać je w czystości i zachować brzmienie. To rozwiązanie bije na głowę kupowanie nowego zestawu strun co kilka tygodni.

Koszt String Cleaner to £ 12.95 (ok. 65 pln) wersja dla gitarzystów i £ 17,95 (90 pln) wersja do basu. Obie są wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeni pokrowca, zawsze gotowe do natychmiastowego użycia.

Środki do konserwacji Akcesoria gitarowe Gitary

Gdzie kupić?

Rotosound Rotosound www.rotosound.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Rotosound rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości