Akordeon cyfrowy Roland FR-1x przetestowany

Akordeon cyfrowy Roland FR-1x przetestowany

8 sierpnia 2012, 12:43
Producent: Roland

[img:1]

Przedmiotem testu jest najmniejszy z cyfrowej rodziny V-Akordeonów Rolanda będącej już drugą generacją tych instrumentów. FR-1x, bo o nim tu mowa to lekki, kompaktowy, o zaawansowanych możliwościach technicznych instrument oferujący taką samą elastyczność i mobilność jak równie popularny poprzednik FR-1. Zatem Roland FR-1x to nic innego, jak nowsza wersja znanego już na rynku modelu FR-1.

W stosunku do swego poprzednika dodano wiele znaczących możliwości jak wsparcie do USB, zaawansowany układ kontroli ciśnieniowej miecha czy poszerzone parametry brzmieniowe. Znakomitym uzupełnieniem instrumentu jest...zobacz dalszą częsć testu

Akordeony, bandeony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Studio

Interfejs audio do podcastów, streamingu i produkcji dźwiękowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz