AKG prezentuje nowy mikrofon C4500 BC

31 października 2013, 11:00

[img:1]

Austriaccy producenci mikrofonów AKG zaprezentowali nowy mikrofon zaprojektowany do wykorzystania w studiach radiowych: C4500 BC, cechujący się niskim efektem zbliżeniowym posiadający zintegrowaną wielowarstwową osłonę

Ponadto, spełnia wymagania radiowe i studyjne: posiada bardzo niski poziom hałasu własnego i obsługuje ciśnienie akustyczne do 165 dB. Jest zaprojektowany aby w łatwy sposób obsłużyć głos, jak i różnego rodzaju instrumenty - jego trójetapowy filtr oraz niski efekt zbliżeniowy pozwalają na umiejscowienie go bardzo blisko źródła, by wychwycić detale brzmienia.

[img:2]

Nowa seria Project Studio Line okazała się sukcesem w branży radiowej i transmisyjnej; dostarcza DJ-om, prezenterom radiowym i innym użytkownikom jakościowego rozwiązania dla ich projektów. Na targach IBC przedstawialiśmy zaawansowaną technologię wykorzystaną w CB4500 oraz jego jakość i niezawodność; liczymy, że znajdzie on zastosowanie przy wszelkich zastosowaniach transmisyjnych i medialnych.

 

mówi Kent Iverson, dyrektor handlowy AKGMikrofony Pojemnościowe Reporterskie
ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz