BOSS RC-1: najprostszy i najbardziej przyjazny Loop Station

BOSS RC-1: najprostszy i najbardziej przyjazny Loop Station

27 października 2014, 14:00
Producent: Boss

[img:1]

"Już nie szukaj dłużej. Odpowiedzią na loopowanie jest BOSS!" Takie motto przyświeca nowemu Looperowi RC-1 marki BOSS. Trudno się dziwić. Producent ten bez wątpienia wiedzie prym wśród tych bardzo popularnych efektów.

Począwszy od RC-20 Loop Station, który był pierwszym looperem wypuszczonym w 2001, BOSS stale wypuszczał kolejne ulepszane wersje. Wprawdzie one były używane i zachwalane przez różnych artystów i wykonawców loopujących, BOSS stale poszukiwał łatwiejszych i bardziej przystępnych cenowo rozwiązań. RC-1 to najprostszy looper jak do tej pory. Doświadczysz z nim wiele radości podczas nagrywania pętli, przy odtwarzaniu i nakładaniu warstw, a także z funkcją undo lub redo - wszystko w kompaktowych rozmiarów kostce BOSS.

BOSS RC-1 posiada tę samą jakość wykonania co inne kostki tej firmy, a także wydajność którą muzycy na całym świecie uwielbiają i pożądają. Na górnym panelu znajduje się innowacyjny wskaźnik pętli, który zawiera 24-segmentowy wyświetlacz LED ułożony w kole. Możesz szybko i łatwo określić w jakim trybie Rec/Overdub/Play jest urządzenie. Z maksymalnie 12 minutami nagrywania stereo, RC-1 jest w stanie nagrać każde wydłużone wykonanie jakie tylko możesz wymyślić!

Wejście i wyjście stereo pozwala używać efektów stereo oraz wzmacniaczy. Dodatkowo, umożliwia podłączenie instrumentów stereo jak syntezatory. Inne przydatne funkcje to zasilanie bateryjne lub za pomocą zasilacza AC, a także elastyczne sterowanie za pomocą zewnętrznego przełącznika nożnego. RC-1jest świetnym towarzyszem na początku przygody z loopowaniem!

Główne cechy BOSS RC-1:

  • Bezpośrednia i łatwa obsługa
  • Nowo opracowany wskaźnik pętli pokazuje aktualny tryb loopera (Rec/Overdub/Play)
  • Działa na pojedynczej baterii alkalicznej 9-volt (około 4.5 godziny na baterii)
  • Może być zasilany opcjonalnym zasilaczem AC (seria PSA: sprzedawany oddzielnie)
  • 12 minut nagrywania stereo
  • Wejście i wyjście stereo
  • Elastyczne opcje zewnętrznego przełącznika nożnego
  • Nagrane frazy zostają w pamięci nawet po wyłączeniu RC-1

ZOBACZ TAKŻE: BOSS RC-3 Sampler fraz efekt gitarowy

 

Efekty Multiefekty gitarowe Kostki podłogowe Pozostałe efekty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Boss rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości