Mediam na Audio Video Show 2015

Mediam na Audio Video Show 2015

29 października 2015, 15:00
Dystrybucja: Mediam Sp. z o.o.

Tegoroczna wystawa Audio Video Show będzie wyjątkowa tak dla firmy Mediam, jak i całej audiofilskiej społeczności w Polsce.

Będziemy mieli wyjątkowy zaszczyt zaprezentować Państwu system realizujący marzenie o dźwięku idealnym. Kolumny VOX OLYMPIAN wraz z elektroniką KONDO stworzą najdoskonalszy, i zarazem najdroższy, kosztujący przeszło 7 mln złotych system, jaki kiedykolwiek zagrał w naszym kraju.

Kolumny VOX OLYMPIAN są owocem 25 lat wytężonych prac człowieka obdarzonego wielkim talentem i pasją. Kevin Scott, założyciel Definitive Audio Ltd. i zarazem główny konstruktor marki Living Voice dążył do zrealizowania jednego celu – stworzenia systemu głośnikowego, który będzie pod każdym względem spełnieniem marzeń miłośników piękna muzyki.

Wykorzystano do tego celu całą dostępną człowiekowi wiedzę dotyczącą głośników tubowych, obróbki drewna oraz metali szlachetnych. Wraz z wyjątkowym, organicznym designem, restrykcyjną selekcją surowców oraz 2 tysiącami roboczogodzin 5 utalentowanych artystów uzyskano efekt, który od 2010 roku uznawany jest powszechnie za najdoskonalszy w historii.

System VOX OLYMPIAN wraz z modułami basowymi VOX ELYSIAN, dedykowanym stolikiem G8 oraz flagową elektroniką legendarnego japońskiego producenta KONDO AUDIO NOTE pozwolą Państwu na odkrycie zupełnie nowego, muzycznego uniwersum, po którego odsłuchaniu nic już nie będzie brzmiało tak samo jak dawniej.

Dodatkowo, wyjątkowy występ systemu VOX OLYMPIAN & ELYSIAN na warszawskim Audio Video Show uświetni obecność twórców i właścicieli marki LIVING VOICE – Państwa Lynn i Kevina Scottów.

[img:1]

Będziemy również mieli wielką przyjemność zaprezentowania Państwu najnowszych dzieł marki DIVALDI, które wykonają kolejny krok w kierunku połączenia kunsztu Polskiej myśli technicznej z wyrafinowanym wykończeniem. Na tegorocznej wystawie zaprezentowana zostanie jeszcze lepsza wersja naszego wzmacniacza słuchawkowego AMP – 01, a swojej premiery doczeka się również konstrukcja, która powinna miło zaskoczyć wszystkich audiofili, nie tylko w Polsce.

[img:2]

Nie zabraknie również produktów firmy ORTOFON, wśród których prym wieść będzie najdroższa wkładka w niemal stu letniej historii marki – MC ANNA, a na mocne zaakcentowanie będą mogły liczyć znakomite wyroby kablarskie tej marki, które zdobywają coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Zwieńczeniem naszej obecności na Audio Video Show 2015 będzie prezentacja znakomitych gramofonów z oferty brytyjskiego biura projektowego NOTTINGHAM ANALOGUE, gdzie dużym wydarzeniem będzie powrót jednej z najlepszych konstrukcji w historii tego producenta – modelu HORIZON, a także pokaz wielkich możliwości elektroniki amplifikacyjnej marki AUDION.

[img:4]

[img:3]

Z tego miejsca pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na nasze prezentacje, które będą się odbywać w dniach 6 – 8 listopada 2015 roku w sali Azalia I hotelu Golden Tulip w Warszawie.


Pozdrawiamy,
Mediam High End Team

 

ZOBACZ INFORMATOR TARGOWY

 

 

Nils Petter Molvær w Warszawie
Więcej wiadomości