Dunlop Volume X Mini DVP4 - uniwersalny pedał głośności

Dunlop Volume X Mini DVP4 - uniwersalny pedał głośności

30 września 2016, 09:00
Producent: Dunlop

Produkty firmy Jim Dunlop uzyskały miano kultowych już dawno. Największa popularnością po dziś dzień cieszą się ich "kaczki", czyli efekty typu wah, których wachlarz jest naprawdę imponujący i co najważniejsze – cały czas się powiększa. Podobnie rzecz się ma z pedałami głośności – przedstawiamy Wam Dunlop Volume Mini X Pedal.

[img:2]

DVP4 to zmniejszona wersja bardzo popularnego modelu DVP3. Pomimo dwukrotnie mniejszych rozmiarów, urządzenie zachowuje wszystkie właściwości swojego poprzednika. Dodatkowo – zajmuje dużo mniej miejsca w pedalboardzie gitarzysty. Ciekawostką jest fakt, że zastosowano tu układ pasywny, przez co pedał nie wymaga zasilania.

DVP4 znakomicie sprawdzi się nie tylko z gitarą i basem, ale też z innymi instrumentami. Zamknięto go w aluminiowej obudowie, a wierzch pokryto specjalnym antypoślizgowym tworzywem. DVP4 wyposażony jest również w kolejny patent Dunlopa - Low Friction Band-Drive, który umożliwia lepszą kontrolę nad działaniem efektu.

[img:1]

Urządzenie posiada wbudowany przełącznik pomiędzy pedałem ekspresji a kontrolą głośności. Jest tu także potencjometr do regulacji minimalnego poziomu głośności. Z przodu znajdują się 3 gniazda jack: Input, Output oraz wyjście Aux, dzięki któremu możemy przełączać między funkcjami tunera i ekspresji.

[img:3]

Aktualna cena DVP4 wynosi ok. 600zł.

Efekty Pozostałe efekty Kaczki i whammy do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > Dunlop rozwiń listę sklepów

INFOMUSIC.PL partnerem akcji #RockOutSessions
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz