Friedman prezentuje modele BE-OD Deluxe oraz Golden Pearl

Friedman prezentuje modele BE-OD Deluxe oraz Golden Pearl

19 listopada 2018, 12:00
Producent: Friedman
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma Friedman postanowiła dodać do swojej kolekcji dwa nowe efekty: BE-OD Deluxe, będący rozwinięciem doskonale przyjętego BE-OD oraz Golden Pearl, przester idealnie uzupełniający się z czystym kanałem wzmacniacza lampowego. 

 

 

Friedman BE-OD Deluxe jest rozwinięciem koncepcji zastosowanej w doskonale przyjętym i fenomenalnie sprzedającym się pierwowzorze, będącym "kostkową" inkarnacją wzmacniacza Friedman BE-100. W przeciwieństwie do jednokanałowego pierwowzoru, BE-OB Deluxe jest konstrukcją dwukanałową, gdzie pierwszy kanał jest wierną kopią BE-OD, a drugi oferuje mniej przesterowane brzmienie. Taka konfiguracja pozwala na precyzyjne ustawienie brzmienia do gry rytmicznej jak i solowej. 

 

[img:1]

 

Friedman Goldean Pearl jest efektem doskonale "dogadującym się" z czystym kanałem wzmacniacza lampowego. Model ten pozwala uzyskać tak poszukiwane przez gitarzystów lampowe przełamanie czystego brzmienia, wchodzące w delikatny crunch. Zbudowany na najwyższym światowym poziomie, Golden Pearl potrafi uwieźć nawet największych koneserów brzmieniowych swoją saturacją oraz szerokimi możliwościami tonalnymi. 

 

[img:2]

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Friedman rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitary klasyczne od Aria zaskakują pewną cechą!
Więcej wiadomości