Nowości Ashdown już w Polsce - seria wzmacniaczy akustycznych AA

Nowości Ashdown już w Polsce - seria wzmacniaczy akustycznych AA

18 marca 2019, 09:00
Producent: Ashdown
Dystrybucja: Music Info

Użytkownicy instrumentów akustycznych z pewnością nie są tak rozpieszczani jak ich "elektryczni" bracia. Tym bardziej cieszy, że ten rynek instrumentów został wzbogacony o dwa niezwykle ciekawe wzmacniacze firmy Ashdown (AA 50 R oraz 100 R), które łączą wysokie walory użytkowe z niską wagą. 

 
[img:1]

 

Obie konstrukcje stanowią ulepszoną wersję niezwykle cenionych konstrukcji Trace Elliot, który królowały na scenach na przełomie lat 80-tych oraz 90-tych. To właśnie z myślą o nowych modelach, firma Celestion postanowiła wznowić niezwykle charakterystyczny element tych konstrukcji, mianowicie 5-calowe głośniki (dwie sztuki w wersji 50-watowej oraz cztery w 100- watowej). 

 

[img:2]

 

Oba modele posiadają dwa kanały (jeden instrumentalny, drugi mikrofonowy, wyposażony w zasilanie phantom) oraz pięciozakresowy Master EQ, Notch Filter, wejście/wyjście liniowe, pętla efektów, wyjście DI - pre EQ/post EQ. Co ciekawe, w porównaniu do pierwowzoru mocno zredukowano masę urządzeń, która wynosi odpowiednio 9 kg dla 50-watowej wersji oraz 13 dla 100-watowej. Aby iść z duchem czasu, konstrukcje posiadają również funkcję Bluetooth. 

 

[img:3]

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary akustycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ashdown rozwiń listę sklepów

Nowa blokada paska od Rombo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz