Sekstet nowości od firmy Dunlop.

Sekstet nowości od firmy Dunlop.

14 sierpnia 2019, 00:00
Producent: Dunlop

Dunlop nie próżnuje ! Ceniony producent przedstawił sporo nowości, w tym aż sześć sygnowanych efektów. Nowe produkty noszące na sobie nazwiska Hendrix, Clark jr oraz Darrell z pewnością zaciekawią nie tylko fanów tych legendarnych gitarzystów. 

Seria Authentic Hendrix '69

[img:1]

Seria Authentic Hendrix '69 Psych to pomniejszone wersje znanych i lubianych modeli Fuzz Face, Octavio, Uni-Vibe oraz Band Of Gypsys Fuzz. Efekty te, pomimo niewielkich rozmiarów, oferują nie tylko wszystkie walory tonalne swoich większych braci, ale również oświetlenie LED, true bypass oraz zasilanie 9 woltową baterią. Dodatkowym atutem jest unikalna grafika tych urządzeń, stworzona  przez ekipę ILOVEDUST, która "maczała palce" w wykończeniu limitowanych serii Phase 90 oraz Carbon Copy. 

 

Gary Clark jr Cry Baby Wah

 [img:2]

Gary Clark jr Cry Baby Wah to efekt stworzony by w pełni oddać głębię emocjonalną twórczości muzyka. Specjalnie dopracowane dolne pasmo oraz zakres pracy idealnie oddaje niuanse artykulacyjne gry Clarka jr

 

Dimebag Cry Baby From Hell Wah

 [img:3]

Dimebag Cry Baby From Hell Wah to z kolei najbardziej wszechstronne urządzenie tego typu (!) w katalogu firmy Dunlop. Model ten został idealnie dobrany do użytku scenicznego i studyjnego dzięki sześciu trybom pracy, rozszerzonemu zakresowi działania, wbudowanemu podbiciu oraz oświetleniu LED. 

[img:4]

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej do gitary akustycznej do gitary basowej Pozostałe efekty do gitary elektrycznej do gitary akustycznej do gitary basowej Kaczki i whammy do gitary elektrycznej do gitary akustycznej do gitary basowej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > Dunlop rozwiń listę sklepów

Gitara

Ruf Guitars - Wiatr innowacji wprost z Polski!
Więcej wiadomości