Aria przedstawia akcesoria z Kraju Kwitnącej Wiśni

Aria przedstawia akcesoria z Kraju Kwitnącej Wiśni

6 sierpnia 2020, 07:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Aria to nie tylko niezwykle popularne i lubiane gitary oraz basy. Japoński producent przedstawia szereg akcesoriów gitarowych, które wyróżniają się na tle konkurencji. 

 [img:1]

 

Na pierwszą linię frontu idą kostki gitarowe z serii Kanji! Od razu rzucają się w oczy nazwy, nawiązujące do mitycznych, japońskich wojowników: Ninja, Samuraj, Shogun. Serię uzupełniają modele Geisha oraz Karate. Kostki te mają 1 mm grubości, wykonane zostały z celulozy i wyprodukowane w Japonii

 

[img:2]

 

Z kolei Kimono to seria pasków gitarowych, wyróżniających się oryginalnym wzornictwem. Modele te wykonane zostały z materiału, używanego do produkcji kimon i posiadają skórzane zakończenia. Seria Kimono posiada regulację długości (85 - 150 cm) oraz szerokość 4.8 cm. Podobnie jak kostki, paski również wyprodukowane zostały w Japonii. 

 

[img:3]

 
Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz