EHX Mainframe - zabrzmij jak... komputer z lat osiemdziesiątych!

EHX Mainframe - zabrzmij jak... komputer z lat osiemdziesiątych!

9 października 2020, 11:00
Producent: Electro-Harmonix
Dystrybucja: Music Media

Kiedy już nam się wydaje, że w dziedzinie wymyślania nowych efektów nic się nie wydarzy, pojawia się Electro-Harmonix z modelem Mainframe, mówiąc dumnie: "potrzymajcie nam piwo". EHX Mainframe cofa nas w czasy rewolucji komputerowej późnych lat osiemdziesiątych, pozwalając zabrzmieć naszej gitarze jak gry z czasów młodości. 

 

 

Electro-Harmonix Mainframe to efekt, pozwalający na zmianę sposobu próbkowania sygnału z 48 kHz do 110 Hz oraz bitów z 24 do 1. Pozwala to osiągnąć brzmienie znane z gier komputerowych z przełomu lat 80. i 90. XX wieku.

 
[img:1]
 

Spora ilość filtrów pozwala na ukręcenie naprawdę niesamowitych brzmień, podczas gdy funkcja Sample Rate Tuning Mode umożliwia dostosowanie całości do tonacji danej piosenki. Funkcjonalność tego maleństwa podnosi dodatkowo możliwość podłączenia pedału ekspresji. A więc pokolenie Commodore i Amigi - do dzieła! 

 

[img:2]

 
więcej: www.ehx.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Electro-Harmonix Electro-Harmonix www.ehx.com

Dystrybucja w Polsce:

Music Media

tel.: 728 469 344
tel.: 694 718 929
Godziny otwarcia:

Pon-Piątek: 10:00-18:00

adres:
Ozimska 184 45-327 Opole

Sklepy muzyczne > Electro-Harmonix rozwiń listę sklepów

Orange Omec Teleport - Interfejs gitarowy w kostce podłogowej
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz