Nux Mighty Plug - ćwicz na gitarze zawsze i wszędzie

Nux Mighty Plug - ćwicz na gitarze zawsze i wszędzie

15 października 2020, 11:00
Producent: NUX

Dzięki NUX Mighty Plug granie na gitarze elektrycznej jeszcze nigdy nie było tak łatwe i proste w każdych warunkach. To niepozorne maleństwo naszpikowane zostało ogromną ilością opcji tonalnych, a dzięki kompaktowym wymiarom po skończonej grze możemy je zmieścić w kieszeni od spodni. 

 

 

[img:1]

 

NUX MIGHTY PLUG to poręczny gitarowy wzmacniacz słuchawkowy do cichej gry zarówno dla gitarzystów, jak i basistów, wyposażony w różne efekty, modelowanie wzmacniaczy i modele kolumn (IR). Dzięki wbudowanym modelom IR gitary akustycznej i wzmacniaczom akustycznym można grać na zwykłej gitarze elektrycznej, symulując gitarę akustyczną. Wbudowane schematy perkusyjne umożliwiają wspólne granie z ulubionymi stylami muzycznymi.

 

[img:2]

 

NUX MIGHTY PLUG oferuje możliwość łączenia efektów gitarowych, wzmacniaczy gitarowych i kolumn zarówno dla gitary, jak i basu. Każda część instrumentu ma swój niezależny pakiet do modeli wzmacniaczy, kolumn głośnikowych i efektów gitarowych. Wszystkie efekty są przeznaczone do dźwięku przestrzennego, w pełni wykorzystując użytkowanie słuchawek.

 

[img:3]

 

Możesz wybrać tryb połączenia audio Bluetooth, aby grać ze swoją ulubioną muzyką lub tryb APP, aby kontrolować efekty, dostosować presety i je zapisać. Możesz również odtwarzać dowolną muzykę w trybie APP. Opcja trybu audio jest przydatna, gdy podłączasz dowolne urządzenie Bluetooth, na którym nie można zainstalować aplikacji Mighty Amp.

 

[img:4]

 

Możesz nagrywać instrument bez żadnego interfejsu audio. NUX MIGHTY PLUG ma wbudowaną funkcję przesyłania dźwięku, dzięki czemu możesz go podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą kabla Micro B USB i jest on gotowy do odtwarzania i nagrywania. To rozwiązanie bez sterownika, które pomaga tworzyć muzykę z bezpośrednim połączeniem. Możesz użyć wyjścia słuchawkowego do monitorowania - usłyszysz zarówno gitarę, jak i dźwięk z komputera.

 

[img:5]

 
Pozostałe akcesoria Przedwzmacniacze

Gdzie kupić?

NUX

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > NUX rozwiń listę sklepów

HiFi

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz