Arturia wypuszcza nowy firmware V3 dla syntezatora MicroFreak

Arturia wypuszcza nowy firmware V3 dla syntezatora MicroFreak

27 stycznia 2021, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Ewolucja wariactwa trwa. Łącząc wybuchową, hybrydową kreatywność MicroFreaka z algorytmicznymi geniuszami - Noise Engineering - firmware w wersji V3 wprowadza małego wariata na jeszcze wyższy poziom!

 

 

3 nowe algorytmy brzmieniowe

Bass, SawX, Harm to 3 nowe algorytmy zaprojektowane przez Noise Engineering, które wprowadzają MicroFreaka na nowy poziom uderzającej cyfrowej ostrości, ukazując kompletną paletę brzmień.

 

Tryb unison

Spraw, aby twoje basy były potężniejsze, a melodie masywniejsze niż kiedykolwiek, dzięki 4-głosowemu unisono dla wszystkich trybów oscylatora. Pójdź o krok dalej, modulując odstrojenie unisono, z zakresem do 12 półtonów dla ogromnych skumulowanych barw.

 

[img:2]

 

Nowe presety i więcej slotów

Liczba slotów do zaprogramowania wzrosła z 256 do 384, w tym dodano 96 dodatkowych, nowych presetów fabrycznych, aby uzyskać więcej muzycznego szaleństwa od razu po uruchomieniu syntezatora!

 

Usprawnienia dotyczące presetów

Ostatni zapisany preset zostanie ponownie załadowany po ponownym uruchomieniu MicroFreaka, czy najnowszy akord w trybie Chord zostanie zachowany w presecie, a to nie wszystko!

 

[img:1]

 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Waves ma już w sprzedaży nową wtyczkę Vocal Bender
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz