Legendarny szczur w wersji mini

Legendarny szczur w wersji mini

5 lutego 2021, 09:00
Producent: PROCO SOUND

Jak to mówią w ProCo, jeśli chodzi o efekty Rat to nie marka, to standard. Coś w tym jest - ten legendarny efekt od wielu lat gości w pedalboardach największych gitarzystów świata. Tym razem ta uwielbiana konstrukcja doczekała się miniaturyzacji za sprawę modelu Lil Rat.

 

 

ProCo Lil Rat to mniejsza wersja kultowego overdrive/distortion/fuzz Rat 2. Ta niezwykle wszechstronna konstrukcja doczekała się bezkompromisowej miniaturyzacji, która wyposażona została w identyczny układ, co swój większy, szczurzy brat. Za pomocą trzech potencjometrów (Distortion, Filter oraz Volume) otrzymać możemy całą gamę przesterowanych brzmień.

Całość została zamknięta w małej, aczkolwiek pancernej obudowie o charakterystycznym, surowym designie, który od ponad 3 dekad króluje w pedalboardach największych tuzów gitary. 

 

[img:3]

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Overdrive od RJM Music na wypasie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz