Różowy, pełen przesterowania efekt od KHDK

Różowy, pełen przesterowania efekt od KHDK

5 maja 2021, 11:00
Producent: KHDK Electronics

Drogi gitarzysto / gitarzystko - ta oferta może się już nie powtórzyć! Tylko do końca kwietnia firma KHDK oferuje model My Big Fatt Rawk, tj. hi-gainowy przester, którego motywem przewodnim jest pewna część męskiej anatomii. Oryginalność na scenie i w studiu gwarantowana! 

 

 

KHDK My Big Fatt Rawk pojawił się w ofercie producenta 1 kwietnia i początkowo każdy traktował to jako dowcip. Okazało się, że niekoniecznie! Ten efekt distortion (czy jak określa to producent “dickstortion”) oparty jest na technologii MOSFET i wyposażony został dodatkowo w niezwykle przydatną funkcję treble booster. To niezwykle oryginalne urządzenie obecne będzie w katalogu KHDK do końca kwietnia a sam producent podszedł to tematu na tyle poważnie, że do nagrania filmiku promującego urządzenie zatrudnił gitarzystę Joe'a Trohmana oraz komika Briana Posehna

 

[img:2]

 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Nowe wersje JX42 & JX44 od Radial
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz