Atomic Amps tuninguje swoje modulacycjne maleństwo

Atomic Amps tuninguje swoje modulacycjne maleństwo

7 czerwca 2021, 09:00

Więcej, prościej i w mniejszym opakowaniu - to w skrócie największe zalety Ampli-Firebox Mark II czyli kompaktowego procesora gitarowego od Atomic Amps, który bez problemu zmieści się nawet w najbardziej zagraconym pedalboardzie. 

 

 

Atomic Amps Ampli-Firebox Mark II to najnowszy dodatek do bogatego katalogu tej ciekawej firmy. Maleństwo to jest pełnoprawnym procesorem gitarowym o wymiarach przeciętnej kostki gitarowej. Podobnie jak w pierwowzorze znajdziemy tu całą masę symulacji wzmacniaczy, efektów oraz możliwość wgrywania własnych IR'ów. Co zatem ma do zaoferowania Mark II? Jeszcze mniejsze rozmiary, jeszcze prostszy interfejs oraz przede wszystkim nowy silnik napędzający całość. Użyteczność urządzenia z pewnością podnosi też możliwość blokada potencjometrów przed przypadkowym potrąceniem na scenie oraz możliwość przyporządkowania przełącznikom nożnym dowolnej funkcji. 

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Nowe wersje JX42 & JX44 od Radial
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz