Soul Press II i Ampero Press - Dwie nowości od Hotone

Soul Press II i Ampero Press - Dwie nowości od Hotone

23 czerwca 2021, 10:00
Producent: Hotone Audio
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Soul Press IIAmpero Press to dwa nowe efekty gitarowe z serii Press od Hotone. Pierwszy z nich to rozwinięcie koncepcji znanej z efektów Soul Press i Vow Press. Drugi to kompaktowy, pasywny pedał głośności/ekspresji 2 w 1.

Nowy Soul Press II może pracować w aż czterech trybach - volume, wah, volume/wah, expression - czyni go to najbardziej funkcjonalnym efektem tego typu na rynku. Urządzenie zostało wyposażone w pracujący w czasie rzeczywistym wskaźnik pozycji pedału, płynną regulację wartości Q oraz przełącznik Tone zmieniający charakter brzmienia. Mnogość wejść i wyjść sprawia, że Soul Press II dopasujesz bez problemu do każdego typu pedalboardu - zaprzestań poszukiwań i sprawdź Hotone Soul Press II!

 

[img:1]

 

 

Ampero Press to kompaktowy pasywny pedał głośności/ekspresji - 2 w 1 - przeznaczony nie tylko do sterowania multiefektami z serii Ampero, ale także do sterowania innymi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo EXP lub używania jako pasywny pedał głośności. Ampero Press wykonany został w charakterystycznym dla linii Ampero stylu - klasyczna czarno-złota, wysokiej jakości aluminiowa obudowa ma zapewniać płynność i komfort pracy.

 

[img:2]

 

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe

Gdzie kupić?

Hotone Audio Hotone Audio www.hotoneaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Hotone Audio rozwiń listę sklepów

Gitara

5150 na każdą kieszeń od EVH
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz