D7X2 Delay & R7X2 Reverb - Mooer aktualizuje efekty z serii X2

D7X2 Delay & R7X2 Reverb - Mooer aktualizuje efekty z serii X2

10 sierpnia 2021, 08:00
Producent: Mooer

Seria X2 od Mooera kusi niewielkimi rozmiarami oraz sporą funkcjonalnością. Tym razem producent postanowił odświeżyć delay i reverb, wchodzący w skład tej linii urządzeń. D7X2 Delay oraz R7X2 Reverb stały się w pełnie stereofoniczne i jeszcze bardziej funkcjonalne! 

 

[img:3]

 

Mooer D7X2 Delay oraz R7X2 Reverb to najnowszy dodatek do linii kompaktowych efektów cyfrowych X2. Oba modele, w porównaniu do pierwotnych wersji, stały się w pełni stereofoniczne oraz doczekały się dodatkowego przełącznika nożnego. Przełącznik ten pozwala na jeszcze więcej praktycznych zastosowań, takich jak tap tempoinfinite sustain czy przełączanie między 14 presetami ( świetny patent - dany preset sygnalizowany jest za pomocą innego koloru LED). 

 

 

Poza tym oba efekty wyposażone zostały w pokaźną ilość brzmień oraz szerokie możliwości obróbki każdego z presetów (High Cut, Low Cut, Mix czy Decay & Pre-Delay). Oba maleństwa są wyjątkowo przejrzyście wykonane i zapewne jak pozostały asortyment firmy Mooer zaskoczą nas niewygórowaną ceną. 

 

[img:2]

 

do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Ciekawy instrument na półwiecze albumu CS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz