Small Speaker Overdrive czyli Fender Champ w kostce od GEFX

Small Speaker Overdrive czyli Fender Champ w kostce od GEFX

31 grudnia 2021, 09:00

Small Speaker Overdrive to pierwszy efekt w katalogu Great Eastern Effects. To malutkie urządzenie pozwala uzyskać absolutnie klasyczne brzmienie rozkręconego Fendera Champa omikrofonowanego z bliskiej odległości. 

 

 

Great Eastern Effects Small Speaker Overdrive to debiutancki efekt Brytyjczyków, pozwalający uzyskać niezwykle charakterystyczne brzmienie rozkręconego Fendera Champa, omikrofonowanego z bliskiej odległości. Brzmienie to gościło na wielu klasycznych płytach i utożsamiane jest m.in. z Duanem Allmanem, Ericiem Claptonem czy Joe Walshem.

 

[img:2]

 

Nie każdy z nas ma jednak dostęp do Fendera Champa a jeszcze mniej osób jest w stanie takie cacko rozkręcić na tyle głośno, by uzyskać pożądany efekt. I tu do akcji wkracza Small Speaker Overdrive ze swoją prostą, intuicyjną korekcją (Level, Gain, High & Low EQ). Prosto, skutecznie i kompaktowo!

 

[img:3]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz