Nowy efekt gitarowy MXR inspirowany kultowym brzmieniem Blue Box

Nowy efekt gitarowy MXR inspirowany kultowym brzmieniem Blue Box

19 stycznia 2022, 09:00
Producent: MXR by Dunlop

Kultowy efekt gitarowy Blue Box spopularyzowany został przez gitarzystę Jimmiego Page'a w utworze "Fool in the Rain" z repertuaru Led Zeppelin. Monofoniczny octave + fuzz brzmiał zjawiskowo, ale efekt ten nie oferował nic oprócz tego jednego, dosyć unikalnego brzmienia. Nowa kostka gitarowa MXR Poly Blue Octave pozwala na uzyskanie szerokiej palety brzmień, bazującej luźno na tym gruncie stworzonym przez lidera Zeppelinów. 

 

 

To co odróżnia MXR Poly Blue Octave od swojego zeppelinowego pierwowzoru, to przede wszystkim możliwość pracy zarówno w trybie mono, jak i polifonicznym oraz możliwość domiksowywania fuzz'a jak i oktaw. Szerokie opcje kontroli parametrów oktaw, funkcje modulation oraz dry powodują, że urządzenie to oferuje paletę brzmień, daleko wykraczającą poza sound znany z "Fool in the Rain". Uwaga, MXR Poly Blue Octave nie może być zasilany za pomocą baterii - w grę wchodzi jedynie zasilacz sieciowy. 

 

[img:2]

 

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz