Limitowana na Europę perełka od Maxona - oto OD-9 Creamdrive

Limitowana na Europę perełka od Maxona - oto OD-9 Creamdrive

15 kwietnia 2022, 09:00
Producent: Maxon

Japońska firma Maxon świadomie lub nie zrobiła europejskim gitarzystom wspaniały prezent na Wielkanoc. OD-9 Creamdrive to limitowana wersja tego kultowego modelu, dostępna w ograniczonej ilości tylko w Europie. 

 

 

Maxon OD-9 Creamdrive to doskonała opcja dla fanów konstrukcji typu OD808 czy też oryginalnego obwodu tubescreamer'a. W przeciwieństwie do oryginału otrzymujemy tu brzmienie oparte na układzie JRC45581C, więcej drive'u, wyższy sygnał wyjściowy oraz układ true bypass. W przeciwieństwie do standardowej wersji OD-9, limitowany na Europę Creamdrive wyróżnia się kremową obudową.  

 

[img:2]
 
więcej: maxonfx.com
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz